Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
Eenvoudig en comfortabel precisieboren in een groot aantal materialen... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 6 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Hebt u vragen? Blijf er niet mee zitten, wij staan voor u klaar! We hebben verstand van zaken en doen ons uiterste best om uw aankoopervaring zo plezierig mogelijk te maken. U kunt ons altijd bellen, chatten of e-mailen voor een advies op maat.
Hebt u uw bestelling op werkdagen vóór 12.00 u geplaatst? Zijn alle producten op voorraad? Is online betaling gelukt? Dan wordt de bestelling dezelfde dag nog verzonden. U kunt het pakket binnen 3-5 werkdagen verwachten.
Eenvoudig en comfortabel precisieboren in een groot aantal materialen
• Snelspanhouder met dubbele huls voor snelle en eenvoudige gereedschapswisseling
• Elektronische toerentalregeling voor het instellen van het toerental bij het boren met behulp van een schakelaar
• Met een licht gewicht van 1,7 kg, compact, ergonomisch en met handige bediening
• Moeiteloos boren in metselwerk tot 12 mm en in hout tot 25 mm
Omvang van de levering:
• Diepte aanslag
• Koffer
• Extra handvat
| Nominaal ingangsvermogen | 600 W |
| Max. uitgangsvermogen | 370 W |
| Nominaal koppel | 1,2 Nm |
| Koppel conform EN 60745 | 15,0 Nm |
| Stationair toerental | 0 – 3.000 tpm |
| Aantal slagen | 45.000 slagen/min |
| Gewicht van het gereedschap | 1,7 kg |
| Boordiameter in metselwerk | 12 mm |
| Max. diameter van gaten in staal | 10 mm |
| Max. O boren in hout | 25 mm |
illustratieve foto
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.