Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT3702 Turbo diamantzaagblad voor droog zagen, 115 mm • Volhardmetalen... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Hebt u vragen? Blijf er niet mee zitten, wij staan voor u klaar! We hebben verstand van zaken en doen ons uiterste best om uw aankoopervaring zo plezierig mogelijk te maken. U kunt ons altijd bellen, chatten of e-mailen voor een advies op maat.
Hebt u uw bestelling op werkdagen vóór 12.00 u geplaatst? Zijn alle producten op voorraad? Is online betaling gelukt? Dan wordt de bestelling dezelfde dag nog verzonden. U kunt het pakket binnen 3-5 werkdagen verwachten.
DT3702 Turbo diamantzaagblad voor droog zagen, 115 mm
• Volhardmetalen diamantzaagblad voor het droog zagen van gangbare metselwerkmaterialen
• Turbo bladomtrekontwerp voor betere koeling en schonere sneden in hardere materialen
• Alle messen hebben een klemgat met een diameter van 22,2 mm
• Voor het droog zagen van gangbare metselwerkmaterialen - zuivere snede
• Voor gebruik met haakse slijpers (accu- of netstroom)
• Voor het schoon zagen van marmer, terrazzo, dekvloeren, zachte natuurzandsteen en kalksteen, maar ook in het bijzonder klei, zachte en middelharde vuursteen, betonblokken, baksteen, enz.
• Robuuste en voordelige universele doorslijpschijven met turbo-snijring voor goede snijresultaten
• "Turbo" snijkant zorgt voor lage snijkanten en efficiënte bladkoeling.
Technische parameters
• Doorsnede: 115 mm
• klemgat: 22,2 mm
• CS Extreme-ontwerp
• Gebruik van CS Cutting
• Dikte: 2,1 mm
illustratieve foto
| Parameters | |
| Zaagblad diameter | 115 x 22,2 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | metselwerk, steen, zandsteen, marmer, leisteen, baksteen, beton |
| Diamant | JA |
| Zagen | droog |
| X-LOCK | NEE |
| Buitendiameter van de schijf | 115 mm |
| Diameter gat | 22,2 mm |
| Breedte van het blad | 2,1 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.