Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT3721 Diamantschijf 180x22,2mm voor het doorslijpen van beton en... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Hebt u uw bestelling op werkdagen vóór 12.00 u geplaatst? Zijn alle producten op voorraad? Is online betaling gelukt? Dan wordt de bestelling dezelfde dag nog verzonden. U kunt het pakket binnen 3-5 werkdagen verwachten.
Bij ons kunt u terecht voor beste prijzen tegen de hoogste kwaliteitsgarantie. Dankzij onze langdurige verhoundingen met fabrikanten kunnen ook onze klanten van voordelige aanbiedingen profiteren.
DT3721 Diamantschijf 180x22,2mm voor het doorslijpen van beton en bakstenen
• Gesegmenteerd ontwerp met bladomtrek zorgt voor snel zagen
• Volhardmetalen diamantzaagblad voor het droog zagen van gangbare metselwerkmaterialen
• Voor het droog zagen van gangbare metselwerkmaterialen.
• Diameters vanaf 300 mm zijn geschikt voor droog en nat zagen.
• Doorslijpschijven met gaten van 25,4 mm voor machines op benzine.
• Voor gebruik met haakse slijpers (accu- of netstroom)
• Voor het schoon zagen van marmer, terrazzo, dekvloeren, zachte natuurzandsteen en kalksteen, maar ook in het bijzonder klei, zachte en middelharde vuursteen, betonblokken, baksteen, enz.
Technische parameters
• Doorsnede: 180 mm
• klemgat: 22,2 mm
• Dikte: 7 mm
• CS Extreme-ontwerp
• Gebruik van CS Cutting
illustratieve foto
| Parameters | |
| Zaagblad diameter | 180 x 22,2 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | beton, baksteen, marmer, leisteen, zandsteen, graniet |
| Diamant | JA |
| Zagen | droog |
| X-LOCK | NEE |
| Buitendiameter van de schijf | 180 mm |
| Diameter gat | 22,2 mm |
| Breedte van het blad | 2,1 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.