Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT40251 Diamantschijf Extreem 115 x 22,2 mm voor metaal • EXTREME®... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Hebt u vragen? Blijf er niet mee zitten, wij staan voor u klaar! We hebben verstand van zaken en doen ons uiterste best om uw aankoopervaring zo plezierig mogelijk te maken. U kunt ons altijd bellen, chatten of e-mailen voor een advies op maat.
Op Sanitino.nl is er voor ieders smaak een oplossing. Wij bieden een breed scala producten van alle A-merken als Grohe, Hansgrohe, Geberit en Kludi. Op dit moment hebben wij in ons assortiment 5 197 artikelen en 47 367 producten van de toonaangevende merken.
DT40251 Diamantschijf Extreem 115 x 22,2 mm voor metaal
• EXTREME® diamantschijf voor het snijden van metaal
• Tot 1000 sneden per 1 mes
• Gemiddeld 30 keer langere levensduur dan conventionele gelijmde schijven!
• Robuuste diamantrandsegmenten voorkomen slijtage
• Snijkant maakt diepe zaagsneden gemakkelijk met betere controle en nauwkeurigheid
• Sterke en sterke stalen behuizing vermindert het risico op breuk aanzienlijk
• Minder slijtage, minder stof en geur
• Diamantzaagblad voor een reeks metalen, waaronder staal, roestvrij staal, gietijzer, wapening, platen, aluminium en non-ferrometalen.
• Voor haakse accuslijpers en draad- en verstekzagen.
Technische parameters
• Doorsnede: 115 mm
• Dikte: 1,3 mm
• Boring: 22,23 mm
illustratieve foto
| Parameters | |
| Zaagblad diameter | 115 x 22,2 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | staal, roestvrij staal, metaal, aluminium |
| Diamant | JA |
| Zagen | droog |
| X-LOCK | NEE |
| Buitendiameter van de schijf | 115 mm |
| Diameter gat | 22,2 mm |
| Breedte van het blad | 1,3 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.