Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT3736 Diamantschijf 125x22,2 mm voor tegels • Er is een hoge... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Hebt u vragen? Blijf er niet mee zitten, wij staan voor u klaar! We hebben verstand van zaken en doen ons uiterste best om uw aankoopervaring zo plezierig mogelijk te maken. U kunt ons altijd bellen, chatten of e-mailen voor een advies op maat.
Op Sanitino.nl is er voor ieders smaak een oplossing. Wij bieden een breed scala producten van alle A-merken als Grohe, Hansgrohe, Geberit en Kludi. Op dit moment hebben wij in ons assortiment 5 197 artikelen en 47 367 producten van de toonaangevende merken.
DT3736 Diamantschijf 125x22,2 mm voor tegels
• Er is een hoge concentratie van diamanten van topkwaliteit in diamantbladen met uitstekende snijprestaties bij het zagen in extreem harde materialen.
• Diamantzaagblad met doorlopende omtrek zorgt voor een fijne afwerking van de zaagsnede in tegels en keramiek.
• Hoogwaardig meslichaam van koolstofarm staal vermindert vervorming van het meslichaam bij hoge temperaturen, wat zorgt voor betere snijprestaties en een langere levensduur.
Technische parameters
• Doorsnede: 125 mm
• klemgat: 22,2 mm
• Dikte: 1,6 mm
• Ontwerp: Extreem
• Toepassing: Snijden
illustratie foto
| Parameters | |
| Zaagblad diameter | 125 x 22,2 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | glas, porselein, keramiek, tegels, wandtegels |
| Diamant | JA |
| Zagen | droog |
| X-LOCK | NEE |
| Buitendiameter van de schijf | 125 mm |
| Diameter gat | 22,2 mm |
| Breedte van het blad | 1,6 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.