Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT3738 Diamantschijf voor het doorslijpen van tegels, 230 mm • Er is... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Hebt u vragen? Blijf er niet mee zitten, wij staan voor u klaar! We hebben verstand van zaken en doen ons uiterste best om uw aankoopervaring zo plezierig mogelijk te maken. U kunt ons altijd bellen, chatten of e-mailen voor een advies op maat.
Bij ons kunt u terecht voor beste prijzen tegen de hoogste kwaliteitsgarantie. Dankzij onze langdurige verhoundingen met fabrikanten kunnen ook onze klanten van voordelige aanbiedingen profiteren.
DT3738 Diamantschijf voor het doorslijpen van tegels, 230 mm
• Er is een hoge concentratie van diamanten van topkwaliteit in diamantbladen met uitstekende snijprestaties bij het zagen in extreem harde materialen.
• Diamantzaagblad met doorlopende omtrek zorgt voor een fijne afwerking van de zaagsnede in tegels en keramiek.
• Hoogwaardig meslichaam van koolstofarm staal vermindert vervorming van het meslichaam bij hoge temperaturen, wat zorgt voor betere snijprestaties en een langere levensduur.
• Voor het zagen in extreem harde materialen.
Technische parameters
• Doorsnede: 230 mm
• klemgat: 22,2 mm
• Dikte: 2,1 mm
• Ontwerp: Extreem
• Toepassing: Snijden
illustratieve foto
| Parameters | |
| Zaagblad diameter | 230 x 22,2 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | vloertegels, wandtegels |
| Diamant | JA |
| Zagen | droog |
| X-LOCK | NEE |
| Buitendiameter van de schijf | 230 mm |
| Diameter gat | 22,2 mm |
| Breedte van het blad | 2,1 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.