Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT20591 Diamantschijf 75mm voor tegelsnijder DCS438 Geschikt voor: •... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Op Sanitino.nl is er voor ieders smaak een oplossing. Wij bieden een breed scala producten van alle A-merken als Grohe, Hansgrohe, Geberit en Kludi. Op dit moment hebben wij in ons assortiment 5 197 artikelen en 47 367 producten van de toonaangevende merken.
Hebt u uw bestelling op werkdagen vóór 12.00 u geplaatst? Zijn alle producten op voorraad? Is online betaling gelukt? Dan wordt de bestelling dezelfde dag nog verzonden. U kunt het pakket binnen 3-5 werkdagen verwachten.
DT20591 Diamantschijf 75mm voor tegelsnijder DCS438
Geschikt voor:
• Keramische tegels
• Marmeren tegels
• Porseleinen tegels
Technische specificaties:
• Diameter 76 mm
• Klemgat 9,5 mm
• Dikte 1,6 mm
illustratieve foto
| Parameters | |
| Bladdiameter | 76 x 10 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | vloertegels, wandtegels |
| Diamant | JA |
| Zagen | droog, nat |
| X-LOCK | NEE |
| Buitendiameter van de blad | 76 mm |
| Diameter gat | 9,5 mm |
| Breedte van de schijf | 1,6 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.