Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT42335TZ Set snijschijven voor roestvrij staal, 115 x 22,2 mm, 10... Volledige omschrijving weergeven.
Op voorraad
3 st
Morgen verzonden
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Hebt u uw bestelling op werkdagen vóór 12.00 u geplaatst? Zijn alle producten op voorraad? Is online betaling gelukt? Dan wordt de bestelling dezelfde dag nog verzonden. U kunt het pakket binnen 3-5 werkdagen verwachten.
Bij ons kunt u terecht voor beste prijzen tegen de hoogste kwaliteitsgarantie. Dankzij onze langdurige verhoundingen met fabrikanten kunnen ook onze klanten van voordelige aanbiedingen profiteren.
DT42335TZ Set snijschijven voor roestvrij staal, 115 x 22,2 mm, 10 stuks
• Hoge concentratie van schuurkorrels garandeert een agressieve snede en een soepele werking.
• Gepatenteerde materiaalmix garandeert duurzaamheid en een lange levensduur van de schijf.
• Versterkte glasvezels.
• Uitstekende harsmix die ervoor zorgt dat de schuurkorrels alleen worden vernieuwd als hun snijvermogen beperkt is.
Technische specificaties
• Diameter: 115 mm
• Dikte: 1,2 mm
• Binnen diameter: 22,2 mm
• Type 1 - Plat
• Aantal stuks in verpakking: 10
illustratieve foto
| Parameters | |
| Bladdiameter | 115 x 22,2 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | roestvrij staal |
| Diamant | NEE |
| Zagen | droog |
| X-LOCK | NEE |
| Buitendiameter van de blad | 115 mm |
| Diameter gat | 22,2 mm |
| Breedte van de schijf | 1,2 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.