Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT3506 Set RVS doorslijpschijven, 115 x 1 mm, 10 stuks • Hoge... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Bij ons kunt u terecht voor beste prijzen tegen de hoogste kwaliteitsgarantie. Dankzij onze langdurige verhoundingen met fabrikanten kunnen ook onze klanten van voordelige aanbiedingen profiteren.
Op Sanitino.nl is er voor ieders smaak een oplossing. Wij bieden een breed scala producten van alle A-merken als Grohe, Hansgrohe, Geberit en Kludi. Op dit moment hebben wij in ons assortiment 5 197 artikelen en 47 367 producten van de toonaangevende merken.
DT3506 Set RVS doorslijpschijven, 115 x 1 mm, 10 stuks
• Hoge concentratie van schuurkorrels garandeert een agressieve snede en een soepele werking.
• Gepatenteerde materiaalmix garandeert duurzaamheid en een lange levensduur van de schijf.
• Versterkte glasvezels.
• Uitstekende harsmix die ervoor zorgt dat de schuurkorrels alleen worden vernieuwd als hun snijvermogen beperkt is.
Technische parameters
• Doorsnede: 115 mm
• Dikte: 1,0 mm
• binnendiameter: 22,2 mm
• Type 1 - Vlak
• Aantal stuks in de verpakking: 10
• Voor metalen, INOX
illustratieve foto
| Parameters | |
| Zaagblad diameter | 115 x 22,2 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | roestvrij staal |
| Diamant | NEE |
| Zagen | droog |
| X-LOCK | NEE |
| Buitendiameter van de schijf | 115 mm |
| Diameter gat | 22,2 mm |
| Breedte van het blad | 1 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.