Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT20421 Zaagblad 115 x 9,5 mm 4T • DT20421 115 x 9,5 x 4T,... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Op Sanitino.nl is er voor ieders smaak een oplossing. Wij bieden een breed scala producten van alle A-merken als Grohe, Hansgrohe, Geberit en Kludi. Op dit moment hebben wij in ons assortiment 5 197 artikelen en 47 367 producten van de toonaangevende merken.
Bij ons kunt u terecht voor beste prijzen tegen de hoogste kwaliteitsgarantie. Dankzij onze langdurige verhoundingen met fabrikanten kunnen ook onze klanten van voordelige aanbiedingen profiteren.
DT20421 Zaagblad 115 x 9,5 mm 4T
• DT20421 115 x 9,5 x 4T, polykristallijn diamantzaagblad compact voor DCS571 zagen
• Minder stof, meer veiligheid, meer duurzaamheid
• Polykristallijne diamanttand gaat langer mee in vergelijking met TCT-technologie
• multi-materiaal zaagblad voor het zagen van cementvezelplaten, laminaat, multiplex, laminaat, zachthout en hardhout, Marley Eternit, Trespa, laminaatvloeren, melamine, MDF, spaanplaat
Technische parameters
• Diameter lemmet: 115 mm
• Grootte gat: 9,5 mm
• Aantal tanden: 4
• Omwentelingen/1 min.: 5000
illustratieve foto
| Parameters | |
| Bladdiameter | 115 x 9,5 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | vezelcement, laminaat, hout |
| Aantal tanden | 4 |
| Diamant | JA |
| Zagen | droog |
| Buitendiameter van de blad | 115 mm |
| Diameter gat | 9,5 mm |
| Breedte van de schijf | 0 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.