Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT1471 Zaagblad 165 x 20 mm voor vezelcementplaten 4 tanden •... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Op Sanitino.nl is er voor ieders smaak een oplossing. Wij bieden een breed scala producten van alle A-merken als Grohe, Hansgrohe, Geberit en Kludi. Op dit moment hebben wij in ons assortiment 5 197 artikelen en 47 367 producten van de toonaangevende merken.
Hebt u uw bestelling op werkdagen vóór 12.00 u geplaatst? Zijn alle producten op voorraad? Is online betaling gelukt? Dan wordt de bestelling dezelfde dag nog verzonden. U kunt het pakket binnen 3-5 werkdagen verwachten.
DT1471 Zaagblad 165 x 20 mm voor vezelcementplaten 4 tanden
• Diamanten synthetische polykristallijne tand.
• Laser zaagrand en schijf tegen trillingen.
• Verminderde stofvorming bij het zagen van vezelcementmaterialen.
• Geschikt voor het zagen van een breed scala aan materialen, inclusief vezelcementpaneel, laminaat / afgewerkte ondergrond, MDF, multiplex
Technische specificaties
• Diameter van de schijf: 165 mm
• Binnenste diameter: 20 mm
• Aantal tanden: 4
• Dikte: 1,8 mm
• Hoek van de tandhelling FTOP 12 °
illustratieve foto
| Parameters | |
| Bladdiameter | 165 x 20 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | hout, laminaat, vezelcement |
| Aantal tanden | 4 |
| Diamant | JA |
| Zagen | droog |
| Buitendiameter van de blad | 165 mm |
| Diameter gat | 20 mm |
| Breedte van de schijf | 1,8 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.