Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT4281 Extreme zaagblad 300 x 30 mm, 80 tanden, TCG -5 ° •... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Hebt u uw bestelling op werkdagen vóór 12.00 u geplaatst? Zijn alle producten op voorraad? Is online betaling gelukt? Dan wordt de bestelling dezelfde dag nog verzonden. U kunt het pakket binnen 3-5 werkdagen verwachten.
Bij ons kunt u terecht voor beste prijzen tegen de hoogste kwaliteitsgarantie. Dankzij onze langdurige verhoundingen met fabrikanten kunnen ook onze klanten van voordelige aanbiedingen profiteren.
DT4281 Extreme zaagblad 300 x 30 mm, 80 tanden, TCG -5 °
• Expansiegroeven gesneden met laser beperken trillingen en verminderen geluid.
• Tanden met extra grote carbide microkorrels blijven veel langer scherp.
• Corrosiebestendige carbide verlengt de levensduur bij het werken met extreem duurzame materialen.
• Ontworpen voor het zagen van fineer, gelaagde materialen, PVC
• Voor een zeer fijne snede
Technische specificaties
• Diameter van de schijf: 300 mm
• Snede: 30 mm
• Aantal tanden: 80
• Dikte: 3,0 mm
• Dikte van het blad: 2,2 mm
• Slijpen Trapeziumtand: - TCG
• Hoek van helling: -5 °
illustratie foto
| Parameters | |
| Bladdiameter | 300 x 30 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | kunststof, laminaat, aluminium, hout |
| Aantal tanden | 80 |
| Diamant | NEE |
| Zagen | droog |
| Buitendiameter van de blad | 300 mm |
| Diameter gat | 30 mm |
| Breedte van de schijf | 2,2 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.