Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT4283 Extreme zaagblad 305 x 30 mm, 80 tanden, TCG -5 ° •... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Op Sanitino.nl is er voor ieders smaak een oplossing. Wij bieden een breed scala producten van alle A-merken als Grohe, Hansgrohe, Geberit en Kludi. Op dit moment hebben wij in ons assortiment 5 197 artikelen en 47 367 producten van de toonaangevende merken.
Hebt u vragen? Blijf er niet mee zitten, wij staan voor u klaar! We hebben verstand van zaken en doen ons uiterste best om uw aankoopervaring zo plezierig mogelijk te maken. U kunt ons altijd bellen, chatten of e-mailen voor een advies op maat.
DT4283 Extreme zaagblad 305 x 30 mm, 80 tanden, TCG -5 °
• Expansiegroeven gesneden met laser beperken trillingen en verminderen geluid.
• Tanden met extra grote carbide microkorrels blijven veel langer scherp.
• Corrosiebestendige carbide verlengt de levensduur bij het werken met extreem duurzame materialen
• Ontworpen voor het zagen van multiplex, massief hout en MDF
• Voor een zeer fijne snede
Technische parameters
• Diameter lemmet: 305 mm
• Snede: 30 mm
• Aantal tanden: 80
• Dikte: 2,6 mm
• Plakdikte: 1,8 mm
• Slijpen van trapeziumvormige tanden: - TCG
• Hellingshoek: -5°
illustratie foto
| Parameters | |
| Bladdiameter | 305 x 30 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | kunststof, laminaat, aluminium, hout |
| Aantal tanden | 80 |
| Diamant | NEE |
| Zagen | droog |
| Buitendiameter van de blad | 305 mm |
| Diameter gat | 30 mm |
| Breedte van de schijf | 1,8 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.