Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT1088 Extreme zaagblad voor hout 165 x 20 mm, 54 tanden voor... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Hebt u vragen? Blijf er niet mee zitten, wij staan voor u klaar! We hebben verstand van zaken en doen ons uiterste best om uw aankoopervaring zo plezierig mogelijk te maken. U kunt ons altijd bellen, chatten of e-mailen voor een advies op maat.
Bij ons kunt u terecht voor beste prijzen tegen de hoogste kwaliteitsgarantie. Dankzij onze langdurige verhoundingen met fabrikanten kunnen ook onze klanten van voordelige aanbiedingen profiteren.
DT1088 Extreme zaagblad voor hout 165 x 20 mm, 54 tanden voor invalzagen
• Voor een soepele werking en betere zaagresultaten zonder trillingen met dempend effect.
• De tanden zijn gemaakt van een extra legering van carbide en wolfraam voor een langere levensduur.
• Corrosiebestendig carbide zorgt voor een langere levensduur onder de zwaarste omstandigheden.
• Voor het zagen van aluminium, laminaat en kunststof materialen.
Technische specificaties
• Diameter zaagblad: 165 mm
• Gat: 20 mm
• Aantal tanden: 54
• Zaagbreedte: 2,3 mm
• Dikte van het blad: 1,5 mm
• Tandgeometrie trapezium platte tanden
• Tandhoek 5 °
• Resultaat Extra schone sneden
illustratieve foto
| Parameters | |
| Bladdiameter | 165 x 20 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | hout, aluminium, laminaat |
| Aantal tanden | 54 |
| Diamant | NEE |
| Zagen | droog |
| Buitendiameter van de blad | 165 mm |
| Diameter gat | 20 mm |
| Breedte van de schijf | 1,5 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.