Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT4217 Zaagblad voor hout 250 x 30 mm, 60 tanden, HZ 10 ° • Dit... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Hebt u uw bestelling op werkdagen vóór 12.00 u geplaatst? Zijn alle producten op voorraad? Is online betaling gelukt? Dan wordt de bestelling dezelfde dag nog verzonden. U kunt het pakket binnen 3-5 werkdagen verwachten.
Hebt u vragen? Blijf er niet mee zitten, wij staan voor u klaar! We hebben verstand van zaken en doen ons uiterste best om uw aankoopervaring zo plezierig mogelijk te maken. U kunt ons altijd bellen, chatten of e-mailen voor een advies op maat.
DT4217 Zaagblad voor hout 250 x 30 mm, 60 tanden, HZ 10 °
• Dit zaagblad heeft lasergesneden lijnen tegen trillingen en geluid of tanden die beschermd zijn tegen corrosie.
• Voor gebruik met stationaire zagen.
• Het speciale mesontwerp is ideaal voor extreem gladde zaagsneden in hout en met laminaat beklede platen.
Technische parameters
• Diameter lemmet: 250 mm
• Diameter klemgat: 30 mm
• Dikte lemmet: 2,5 mm
• Zaagbreedte: 3,0 mm
• Aantal tanden: 60 tanden
• Tandgeometrie concave tand (HZ)
• Tandhoek 10°
illustratieve foto
| Parameters | |
| Bladdiameter | 250 x 30 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | lamino, hout |
| Aantal tanden | 60 |
| Diamant | NEE |
| Zagen | droog |
| Buitendiameter van de blad | 250 mm |
| Diameter gat | 30 mm |
| Breedte van de schijf | 2,5 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.