Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT1921 Zaagblad voor roestvrij staal 355 x 25,4 mm, 70 tanden, TCG 10°... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Bij ons kunt u terecht voor beste prijzen tegen de hoogste kwaliteitsgarantie. Dankzij onze langdurige verhoundingen met fabrikanten kunnen ook onze klanten van voordelige aanbiedingen profiteren.
Hebt u vragen? Blijf er niet mee zitten, wij staan voor u klaar! We hebben verstand van zaken en doen ons uiterste best om uw aankoopervaring zo plezierig mogelijk te maken. U kunt ons altijd bellen, chatten of e-mailen voor een advies op maat.
DT1921 Zaagblad voor roestvrij staal 355 x 25,4 mm, 70 tanden, TCG 10°
• Gemodificeerde trapeziumvormige vlakke geometrie van tanden voor zuivere sneden en daardoor minder inspanning na verwerking.
• Antivibratie-elementen voor extreem precieze sneden en effectieve trillingsdemping.
Lange levensduur en fijner en preciezer snijden dankzij het nieuwe soldeerproces.
• Voor handcirkelzagen, fijne snede van roestvrij staal
Technische specificaties
• Diameter zaagblad: 355 mm
• Gat: 25,4 mm
• Aantal tanden: 70
• Snijbreedte: 2,15 mm
• Dikte van het blad: 1,75 mm
• Tandgeometrie: TFZ
• Tandhoek +10 °
illustratieve foto
| Parameters | |
| Bladdiameter | 355 x 25,4 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | aluminium, metaal, roestvrij staal |
| Aantal tanden | 70 |
| Diamant | NEE |
| Zagen | droog |
| Buitendiameter van de blad | 355 mm |
| Diameter gat | 25,4 mm |
| Breedte van de schijf | 1,75 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.