Uw winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg.
Klachten en retourneren
Rapportage van de klacht, informatie over de voortgang en de afwikkeling van de klacht, retourneren van goederen.
Uw winkelwagen is leeg.
DT1926 Zaagblad voor staal 355 x 25,4 mm, 66 tanden, TCG 1,5° •... Volledige omschrijving weergeven.
Leverbaar vanaf ca. 13 dagen
U moet inloggen om de functie Boodschappenlijstje te gebruiken.
Hebt u uw bestelling op werkdagen vóór 12.00 u geplaatst? Zijn alle producten op voorraad? Is online betaling gelukt? Dan wordt de bestelling dezelfde dag nog verzonden. U kunt het pakket binnen 3-5 werkdagen verwachten.
Hebt u vragen? Blijf er niet mee zitten, wij staan voor u klaar! We hebben verstand van zaken en doen ons uiterste best om uw aankoopervaring zo plezierig mogelijk te maken. U kunt ons altijd bellen, chatten of e-mailen voor een advies op maat.
DT1926 Zaagblad voor staal 355 x 25,4 mm, 66 tanden, TCG 1,5°
• Speciaal aangepaste geometrie van het zagen met platte tanden (trapezium) voor schone, bijna onopgeloste sneden en daardoor minder inspanning na verwerking
• Lange levensduur en fijner en nauwkeuriger zagen dankzij een nieuw soldeerproces
• Extra dunne bladen maken smallere zaagbreedtes mogelijk en verhogen zo de zaagprestaties per accu
• Voor het zagen van staal
Technische specificaties
• Diameter zaagblad: 355 mm
• Gat: 25,4 mm
• Aantal tanden: 66
• Snijbreedte: 2,31 mm
• Dikte van het blad: 1,95 mm
• Tandgeometrie: TFZ
• Tandhoek +1,5 °
illustratieve foto
| Parameters | |
| Bladdiameter | 355 x 25,4 mm |
| Gebruik afhankelijk van materiaal | staal, metaal, aluminium |
| Aantal tanden | 66 |
| Diamant | NEE |
| Zagen | droog |
| Buitendiameter van de blad | 355 mm |
| Diameter gat | 25,4 mm |
| Breedte van de schijf | 1,95 mm |
Hoge kwaliteit en betrouwbaarheid ondersteund door een lange traditie en professionaliteit. Dit zijn slechts enkele kenmerken van het merk DeWALT, dat zich richt op de productie van hand- en elektrisch gereedschap voor werkplaats en tuin, opbergsystemen, bevestigingsmaterialen, verlichtingen, verwarmingen en koelingen, evenals radio's en luidsprekers. Daarnaast biedt het merk een reeks geavanceerde verbeteringen om het werk gemakkelijker en aangenamer te maken. De producten zijn getest in de zwaarste bouwomstandigheden, zodat ze probleemloos geschikt zijn voor huishoudelijk gebruik.
Om de functie Een beoordeling schrijven of Rapporteren te gebruiken, moet u ingelogd zijn.